Sesje rodzinne

W sesjach rodzinnych najczęściej biorą udział rodzice ze swoimi dziećmi. Chętnie jednak wykonuję również sesje z Waszymi rodzicami / dziadkami / rodzeństwem. Każde relacje rodzinne warte są uwiecznienia na fotografii 🙂

Podczas sesji, w której bierze udział kilka osób – wcześniej doradzam jak najlepiej dobrać do siebie ubiór / kolorystykę, żeby zdjęcia były spójne. Dysponuję też ubrankami (aktualnie głównie dla dziewczynek, w przyszłości również dla chłopców) w różnych rozmiarach (56 – 134) oraz dodatkami, z których można skorzystać podczas sesji.

Sesję wykonuję w plenerze lub w Waszym domu. Druga opcja szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku niemowlaków oraz dzieci nieśmiałych lub wysoce wrażliwych (czują się one pewniej w swoim naturalnym otoczeniu). Jeśli obawiasz się, że Wasz dom jest „niewyjściowy” do zdjęć lub wiecznie zagracony dziecięcymi zabawkami ;)… nie martw się tym. Mogę wcześniej wysłać krótkie wskazówki jak przygotować mieszkanie na taką sesję oraz na miejscu pomóc tak zaaranżować przestrzeń, żeby dobrze wyszła na fotografiach.

Czas trwania: 1,5 h – 2 h.

W razie potrzeby – przerwy na picie / karmienie maluszka / chwil na „oswojenie” się dzieci z aparatem – może też być dłużej.