Sesja fotograficzna krok po kroku

Myślisz o swojej pierwszej sesji fotograficznej i zastanawiasz się jak to w praktyce wygląda?

Jeśli tak, to zachęcam Cię do przejrzenia informacji poniżej, z których dowiesz się „krok po kroku” jak przebiega umawianie u mnie takiej sesji.

1) Przejrzyj moją stronę – zastanów się jaki rodzaj sesji najbardziej Cię interesuje.

2) Odezwij się do mnie – mailowo lub telefonicznie. Chętnie odpowiem na wszystkie dodatkowe pytania oraz rozwieję wątpliwości 🙂

3) Jeśli jesteś chętny / chętna na sesję – ustalamy wspólnie najdogodniejszy termin oraz pasujące nam miejsce (plener / Wasze mieszkanie / inne).

4) W międzyczasie przesyłam mailowo wskazówki oraz dodatkowe informacje na temat – jak przygotować się do takiej sesji, na co zwrócić uwagę wybierając strój oraz o czym warto wiedzieć. Jeśli masz dodatkowe pytania, swoje uwagi lub są jakieś ważne dla Ciebie kwestie – mamy czas, żeby o nich porozmawiać.

5) Spotykamy się, poznajemy i dopiero wtedy na spokojnie robimy zdjęcia 🙂

Nigdy nie planuję więcej niż jednej sesji na dzień – żeby mieć zapas czasu i energii dla Ciebie. Szczególnie jeśli jest to sesja rodzinna z udziałem dzieci, a tam niekiedy potrzebna jest dodatkowa chwila, żeby się zapoznać i „oswoić” z aparatem.

6) Po sesji (maksymalnie do 7 dni) przesyłam Ci poprzez specjalną platformę zdjęcia, z których samodzielnie wybierasz te, które chcesz (ilość i cena zgodnie z wybranym pakietem).

7) Po opłaceniu przez Ciebie ustalonej kwoty – udostępniam Ci wybrane zdjęcia w pełnej rozdzielczości oraz przekazuję osobiście lub przesyłam wywołane odbitki zapakowane w elegancką kopertę / pudełko.

8) Dodatkowo – jeśli planujesz powiesić zdjęcia z sesji u siebie na ścianach – chętnie pomogę Ci zaaranżować przestrzeń oraz dobrać fotografie do wnętrza. Mogę wykonać i przesłać gotową wizualizację ułożenia zdjęć w ramkach.

(Poniżej moje przykładowe realizacje).