Sesje wizerunkowe

Prowadzisz biznes, swoją działalność lub masz pasję, którą chciałbyś ująć w kadrach? A może po prostu potrzebujesz profesjonalnych zdjęć na swoją stronę internetową lub do mediów społecznościowych? Chciałbyś mieć aktualne zdjęcie portretowe do CV lub do portalu o pracę?

Ta sesja jest właśnie po to.

Najpierw – umawiamy się na konsultację (online lub telefonicznie) i rozmawiamy o tym, czym się zajmujesz, a ja podaję propozycje jak możemy to przedstawić fotograficznie. Wspólnie wybieramy miejsce do zdjęć – Twoje biuro, moje mini studio, kawiarnię czy inną przestrzeń publiczną i tam się spotykamy.

W czasie sesji jestem otwarta na realizację Twoich pomysłów. Potrzebujesz konkretne ujęcie np. uścisk ręki na powitanie nowej osoby w zespole lub przybijanie piątki po kolejnym sukcesie? A może chciałbyś/chciałabyś w kadrach umieścić konkretne przedmioty, które tworzysz lub sprzedajesz? Zależy Ci na tym, żeby kolory produktu po obróbce były jak najbliższe oryginalnym? Nie ma problemu! Wszystko ustalamy na bieżąco podczas sesji, tak żeby osiągnąć wymarzony przez Ciebie efekt.

Czas trwania: około 1,5 h.